Nekilnojamojo turto pardavimas | NT brokeris Mindaugas Malvicas
1107
page-template-default,page,page-id-1107,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode_popup_menu_push_text_right,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Nekilnojamojo turto pardavimas

Kodėl verta kreiptis į mane dėl NT pardavimo?

8

Savo srities profesionalai

Pačius geriausius rezultatus visada pasiekia savo srities profesionalai, kurie mėgaujasi savo darbu. Padedant su kitų savo srities profesionalų – teisininkų, fotografų bei grafikos dizainerių pagalba parduosime Jūsų turimą nekilnojamąjį turtą greitai ir už geriausią kainą.

3

Jūsų NT kainos nustatymas

Prieš parduodant bet kurį nekilnojamąjį turtą, labai svarbu tinkamai jį įkainoti. Nustačius per žemą kainą paliksite pinigus „ant stalo“, tačiau pervertinus nekilnojamąjį turtą ilgą laiką jo tikrai neparduosite. Visiems mano klientams bus atlikta išsami rinkos analizė, kuri padės nustatyti pačią aukščiausią galimą kainą.

9

Potencialių pirkėjų sąrašas

Ne paslaptis, kad esu Capital brokeris, turintis daugiau nei 300 kolegų visoje Lietuvoje. Glaudus bendradarbiavimas su kitais brokeriais bei turima potencialių klientų bazė leis Jūsų turimą nekilnojamąjį turtą parduoti greitai ir už geriausią kainą.

10

Jūsų NT įvaizdžio kūrimas

Nekilnojamojo turto objektai neretai kainuoja ne dešimtis, o šimtus tūkstančių eurų. Todėl itin svarbu sukurti tinkamą, puikiai Jūsų NT reprezentuojantį įvaizdį, kuris padės pritraukti tikrai susidomėjusius potencialius pirkėjus.

11

Pasirūpinsiu „popierizmu“

Didžiausią stresą žmonėms nekilnojamojo turto pardavimo procese kelia teisiniai aspektai bei įvairių dokumentų paruošimas. Kiekvienam savo klientui garantuoju sklandų nekilnojamojo turto pardavimą bei reikalingų dokumentų, leidimų sutvarkymą.

12

Viskas vienoje vietoje

Nuoširdžiai rūpinuosi ir branginu kiekvieną savo klientą. Negailiu laiko konsultacijoms, patarimams. Svarbiausia, kad viską, kas susiję su būsto pardavimu, pirkimu bei nuoma, rasite vienoje vietoje. Ne tik parduosiu Jūsų turimus namus, bet ir padėsiu surasti naują, idealiai tinkantį ir patinką būstą.

Mindaugas_2

NT paslaugos

Mėgstama veikla bei nuoširdus noras padėti savo klientams leidžia pasiekti labai daug.

PAGALBA PERKANT NT

Įsigyti idealiai tinkančius ir patinkančius namus yra nemažas iššūkis. Padėsiu surasti Jūsų svajonių namus bei dalyvausiu visame pirkimo procese, iki tol, kol Jūsų rankose gulės Jūsų namų raktai.

Sužinokite daugiau

NT NUOMOS ADMINISTRAVIMAS

Palikite nekilnojamojo turto nuomos rūpesčius man. Atstovaudamas savo klientus surasiu tvarkingus bei mokius klientus bei išnuomosiu Jūsų turimą nekilnojamąjį turtą už geriausią kainą.

Sužinokite daugiau

KONSULTACIJOS VISAIS NT KLAUSIMAIS

Savo esamus bei būsimus klientus konsultuoju visais jiems rūpimais su nekilnojamuoju turtu susijusiais klausimais. Reikia pagalbos ar patarimo? Drąsiai kreipkitės!

Sužinokite daugiau

Klientų atsiliepimai