Nekilnojamojo turto pardavimas

Kodėl verta kreiptis į mane dėl NT pardavimo?

Savo srities profesionalai

Savo srities profesionalai

Pačius geriausius rezultatus visada pasiekia savo srities profesionalai, kurie mėgaujasi savo darbu. Padedant su kitų savo srities profesionalų – teisininkų, fotografų bei grafikos dizainerių pagalba parduosime Jūsų turimą nekilnojamąjį turtą greitai ir už geriausią kainą.

Jūsų NT kainos nustatymas

Jūsų NT kainos nustatymas

Prieš parduodant bet kurį nekilnojamąjį turtą, labai svarbu tinkamai jį įkainoti. Nustačius per žemą kainą paliksite pinigus „ant stalo“, tačiau pervertinus nekilnojamąjį turtą ilgą laiką jo tikrai neparduosite. Visiems mano klientams bus atlikta išsami rinkos analizė, kuri padės nustatyti pačią aukščiausią galimą kainą.

Potencialių pirkėjų sąrašas

Potencialių pirkėjų sąrašas

Ne paslaptis, kad esu Capital brokeris, turintis daugiau nei 300 kolegų visoje Lietuvoje. Glaudus bendradarbiavimas su kitais brokeriais bei turima potencialių klientų bazė leis Jūsų turimą nekilnojamąjį turtą parduoti greitai ir už geriausią kainą.

Jūsų NT įvaizdžio kūrimas

Jūsų NT įvaizdžio kūrimas

Nekilnojamojo turto objektai neretai kainuoja ne dešimtis, o šimtus tūkstančių eurų. Todėl itin svarbu sukurti tinkamą, puikiai Jūsų NT reprezentuojantį įvaizdį, kuris padės pritraukti tikrai susidomėjusius potencialius pirkėjus.

Pasirūpinsiu „popierizmu“

Pasirūpinsiu „popierizmu“

Didžiausią stresą žmonėms nekilnojamojo turto pardavimo procese kelia teisiniai aspektai bei įvairių dokumentų paruošimas. Kiekvienam savo klientui garantuoju sklandų nekilnojamojo turto pardavimą bei reikalingų dokumentų, leidimų sutvarkymą.

Viskas vienoje vietoje

Viskas vienoje vietoje

Nuoširdžiai rūpinuosi ir branginu kiekvieną savo klientą. Negailiu laiko konsultacijoms, patarimams. Svarbiausia, kad viską, kas susiję su būsto pardavimu, pirkimu bei nuoma, rasite vienoje vietoje. Ne tik parduosiu Jūsų turimus namus, bet ir padėsiu surasti naują, idealiai tinkantį ir patinką būstą.

Taupykime laiką dirbdami kartu!

Nekilnojamojo turto pardavimas niekada nebuvo toks paprastas!

Kreipdamiesi į mane dėl nekilnojamojo turto pardavimo, taupysite ne tik savo laiką, bet ir gausite kur kas geresnius rezultatus – Jūsų turimą turtą parduosiu geresne kaina. Šiuo atveju, Jums taip pat nereiks sukti galvos dėl įvairių dokumentų: pardavimo sutarties, NT vertinimo ir kitų svarbų dokumentų, susijusių su būsto pardavimu.

Jūsų patikimas NT brokeris Kaune

Klientų atsiliepimai

Tikiu, kad geriausias mano darbo įvertinimas – patenkinti ir dėkingi klientai.

Nekilnojamojo turto patarimai

Reguliariai su savo esamais ir būsimais klientais dalinuosi įvairiais nekilnojamojo turto patarimais, NT rinkos įžvalgomis. Jeigu ieškote naudingos informacijos, mielai užsukite apsižvalgyti!
Kodėl verta kreiptis į NT brokerį?

Daugelis žmonių neretai manęs klausia – o kodėl turėčiau rinktis jus, kaip savo asmeninį NT brokerį? Atvirai pasakius, jokių varžybų

5 klaidos, kurios trukdo parduoti turimą būstą

Kiekvienam iš mūsų gyvenamosios vietos pakeitimas yra vienas esminių gyvenimo įvykių. Daugelis žmonių į turimo būsto pardavimą, naujo pirkimą žiūri