Pagalba perkant nekilnojamąjį turtą

Kodėl verta kreiptis į mane dėl NT pirkimo?

Aktyvi NT paieška

Aktyvi NT paieška

Kiekvieną dieną peržiūriu dešimtis naujų nekilnojamojo turto skelbimų tiek NT skelbimų portaluose, tiek ir vidinėse duombazėse. Aktyvi nekilnojamojo turto paieška ir bendradarbiavimas su brokeriais visoje Lietuvoje leidžia efektyviai ir operatyviai rasti Jūsų pageidaujamą NT kur kas greičiau.

Neskelbiami objektai

Neskelbiami objektai

Galbūt nežinojote, tačiau nemaža dalis nekilnojamojo turto pasiūlymų nėra talpinama į NT skelbimų portalus. Ieškant tinkamiausio NT pasiūlymo glaudžiai bendradarbiauju su kitais brokeriais, galimų pasiūlymų ieškau per vidines duombazes, kad surasčiau būtent tokį turtą, apie kurį svajojate.

Dokumentų paruošimas

Dokumentų paruošimas

Radus Jūsų lūkesčius atitinkantį NT objektą pasirūpinsiu, kad būsto įsigijimo procesas būtų sklandus ir greitas. Esant reikalui, padėsiu gauti geriausias būsto finansavimo sąlygas, turto vertinimu, kitais reikalingiausiais dokumentais. Vienintelis Jūsų rūpestis bus įsikraustymas į naująjį būstą.

Kainos įvertinimas, derybos

Kainos įvertinimas, derybos

Kruopščiai ir atsakingai išanalizuoju kiekvieno Jums siūlomo NT teigiamus ir neigiamus aspektus, realią rinkos kainą, būsto būklę, kaiminystę. Visada atstovauju savo klientus derantis dėl galutinės kainos, įvertinus perkamo būsto pliusus bei minusus. Siekiu, kad įsigytumėte svajonių būstą už patraukliausią kainą.

Objekto įvertinimas

Objekto įvertinimas

Pastoviai siekiu, kad nekilnojamojo turto įsigijimas nebūtų lyg pirkimas katės maiše. Kruopšti NT objekto analizė bei patirtis leidžia pastebėti užmąskuotus bei galimus trūkumus, gedimus, kurių pardavėjas. Patikėdami perkamo turto procesą man, būsite tikri, kad Jūsų būstas neturės užslėpto broko, kuris vėliau gali nepigiai atsieiti.

Valdomas procesas

Valdomas procesas

Kiekvieną savo klientą galiu patikinti, kad viso proceso metu – nuo pat pirmųjų paieškos dienų iki pat pirkimo – pardavimo sutarties pasirašymo visos užduotys bus valdomos operatyviai, o Jus apie eigą reguliariai informuosiu. Taip Jūs galėsite užsiimti veikla, kuri teikia daugiausiai malonumo, tačiau kartu žinosite visas detales, susijusias su Jūsų būsto paieška.

Padėsiu rasti svajonių būstą!

Surasiu tokį būstą, apie kurį išties svajojate!

Padedu savo klientams rasti būtent tokį būstą, apie kurį tikria svajojate. Kaip žinia, surasti norimą būstą neretai būna išties sudėtinga. Paieškos procesas reikalauja ne tik daug žinių, bet ir laiko. Dėka patirties ir turimų išteklių padėsiu surasti ir įsigyti trokštamą būstą už itin prieinamą kainą.

Jūsų patikimas NT brokeris Kaune

Klientų atsiliepimai

Tikiu, kad geriausias mano darbo įvertinimas – patenkinti ir dėkingi klientai.

Nekilnojamojo turto patarimai

Reguliariai su savo esamais ir būsimais klientais dalinuosi įvairiais nekilnojamojo turto patarimais, NT rinkos įžvalgomis. Jeigu ieškote naudingos informacijos, mielai užsukite apsižvalgyti!
Kodėl verta kreiptis į NT brokerį?

Daugelis žmonių neretai manęs klausia – o kodėl turėčiau rinktis jus, kaip savo asmeninį NT brokerį? Atvirai pasakius, jokių varžybų

5 klaidos, kurios trukdo parduoti turimą būstą

Kiekvienam iš mūsų gyvenamosios vietos pakeitimas yra vienas esminių gyvenimo įvykių. Daugelis žmonių į turimo būsto pardavimą, naujo pirkimą žiūri