Pagalba perkant nekilnojamąjį turtą | NT brokeris Mindaugas Malvicas
1109
page-template-default,page,page-id-1109,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode_popup_menu_push_text_right,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Pagalba perkant nekilnojamąjį turtą

Kodėl verta kreiptis į mane dėl NT pirkimo?

5

Aktyvi NT paieška

Kiekvieną dieną peržiūriu dešimtis naujų nekilnojamojo turto skelbimų tiek NT skelbimų portaluose, tiek ir vidinėse duombazėse. Aktyvi nekilnojamojo turto paieška ir bendradarbiavimas su brokeriais visoje Lietuvoje leidžia efektyviai ir operatyviai rasti Jūsų pageidaujamą NT kur kas greičiau.

13

Neskelbiami objektai

Galbūt nežinojote, tačiau nemaža dalis nekilnojamojo turto pasiūlymų nėra talpinama į NT skelbimų portalus. Ieškant tinkamiausio NT pasiūlymo glaudžiai bendradarbiauju su kitais brokeriais, galimų pasiūlymų ieškau per vidines duombazes, kad surasčiau būtent tokį turtą, apie kurį svajojate.

11

Dokumentų paruošimas

Radus Jūsų lūkesčius atitinkantį NT objektą pasirūpinsiu, kad būsto įsigijimo procesas būtų sklandus ir greitas. Esant reikalui, padėsiu gauti geriausias būsto finansavimo sąlygas, turto vertinimu, kitais reikalingiausiais dokumentais. Vienintelis Jūsų rūpestis bus įsikraustymas į naująjį būstą.

speech-bubbles-comment-option

Kainos įvertinimas, derybos

Kruopščiai ir atsakingai išanalizuoju kiekvieno Jums siūlomo NT teigiamus ir neigiamus aspektus, realią rinkos kainą, būsto būklę, kaiminystę. Visada atstovauju savo klientus derantis dėl galutinės kainos, įvertinus perkamo būsto pliusus bei minusus. Siekiu, kad įsigytumėte svajonių būstą už patraukliausią kainą.

14

Objekto įvertinimas

Pastoviai siekiu, kad nekilnojamojo turto įsigijimas nebūtų lyg pirkimas katės maiše. Kruopšti NT objekto analizė bei patirtis leidžia pastebėti užmąskuotus bei galimus trūkumus, gedimus, kurių pardavėjas. Patikėdami perkamo turto procesą man, būsite tikri, kad Jūsų būstas neturės užslėpto broko, kuris vėliau gali nepigiai atsieiti.

15

Valdomas procesas

Kiekvieną savo klientą galiu patikinti, kad viso proceso metu – nuo pat pirmųjų paieškos dienų iki pat pirkimo – pardavimo sutarties pasirašymo visos užduotys bus valdomos operatyviai, o Jus apie eigą reguliariai informuosiu. Taip Jūs galėsite užsiimti veikla, kuri teikia daugiausiai malonumo, tačiau kartu žinosite visas detales, susijusias su Jūsų būsto paieška.

Mindaugas_2

NT paslaugos

Mėgstama veikla bei nuoširdus noras padėti savo klientams leidžia pasiekti labai daug.

NT PARDAVIMAS

Neretam žmogui nekilnojamojo turto pardavimas sukelia tikrą galvos skausmą. Galiu užtikrinti, kad mano klientai gali būti ramūs – parduodant nekilnojamąjį turtą viskuo bus už juos pasirūpinta.

Sužinokite daugiau

NT NUOMOS ADMINISTRAVIMAS

Palikite nekilnojamojo turto nuomos rūpesčius man. Atstovaudamas savo klientus surasiu tvarkingus bei mokius klientus bei išnuomosiu Jūsų turimą nekilnojamąjį turtą už geriausią kainą.

Sužinokite daugiau

KONSULTACIJOS VISAIS NT KLAUSIMAIS

Savo esamus bei būsimus klientus konsultuoju visais jiems rūpimais su nekilnojamuoju turtu susijusiais klausimais. Reikia pagalbos ar patarimo? Drąsiai kreipkitės!

Sužinokite daugiau

Klientų atsiliepimai