Apie mane | NT brokeris Mindaugas Malvicas
1101
page-template-default,page,page-id-1101,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode_popup_menu_push_text_right,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Apie mane

NT brokeris Mindaugas Malvicas

Su nekilnojamuoju turtu dirbu jau daugiau nei 10 metų. Daugelis artimųjų, pažįstamų bei kolegų dažnai kreipdavosi į mane patarimo ar pagalbos perkant bei parduodant nekilnojamąjį turtą. Padedant kitiems pamačiau, kad ši veikla man sekasi bei suteikia didelį pasitenkinimą gautais rezultatais. Taip ir kilo mintis išbandyti save naujoje rolėje bei tapti NT brokeriu. Nors NT brokeriu dirbu gana neilgai, tačiau savo klientų rate turi jau ne vienu sėkmingą NT sandorį.

 

Dabar kasdien dirbu savo klientams, daug mokaus ir tobulėju, kad į mane kreipdamiesi žmonės gautų operatyvią pagalbą, kuri viršytų visus jų lūkesčius. Tikiu, kad patenkinti ir dėkingi klientai – pats geriausias atlygis už sunkų darbą. Galiu pasidžiaugti, kad užsiimu sau patinkančia, malonia veikla. Todėl su kiekvienu savo klientu dirbu neskaičiuodamas valandų bei su nuoširdžiu noru padėti. Esu tikras, kad taip dirbant galima pasiekti geriausių rezultatų. Tikiu, kad klientai šiuo atveju gali būti ramūs, nes visais jų rūpesčiais dėl nekilnojamo turto pardavimo, pirkimo ar nuomos yra pasirūpinta.

 

Mindaugas_1

Kodėl verta kreiptis į mane dėl NT pardavimo?

8

Jūsų NT įvaizdžio kūrimas

Nekilnojamojo turto objektai neretai kainuoja ne dešimtis, o šimtus tūkstančių eurų. Todėl itin svarbu sukurti tinkamą, puikiai Jūsų NT reprezentuojantį įvaizdį, kuris padės pritraukti tikrai susidomėjusius potencialius pirkėjus.

11

Pasirūpinsiu „popierizmu“

Didžiausią stresą žmonėms nekilnojamojo turto pardavimo procese kelia teisiniai aspektai bei įvairių dokumentų paruošimas. Kiekvienam savo klientui garantuoju sklandų nekilnojamojo turto pardavimą bei reikalingų dokumentų, leidimų sutvarkymą.

12

Viskas vienoje vietoje

Nuoširdžiai rūpinuosi ir branginu kiekvieną savo klientą. Negailiu laiko konsultacijoms, patarimams. Svarbiausia, kad viską, kas susiję su būsto pardavimu, pirkimu bei nuoma, rasite vienoje vietoje. Ne tik parduosiu Jūsų turimus namus, bet ir padėsiu surasti naują, idealiai tinkantį ir patinką būstą.

Mindaugas_2

NT paslaugos

Mėgstama veikla bei nuoširdus noras padėti savo klientams leidžia pasiekti labai daug.

NT PARDAVIMAS

Neretam žmogui nekilnojamojo turto pardavimas sukelia tikrą galvos skausmą. Galiu užtikrinti, kad mano klientai gali būti ramūs – parduodant nekilnojamąjį turtą viskuo bus už juos pasirūpinta.

Sužinokite daugiau

PAGALBA PERKANT NT

Įsigyti idealiai tinkančius ir patinkančius namus yra nemažas iššūkis. Padėsiu surasti Jūsų svajonių namus bei dalyvausiu visame pirkimo procese, iki tol, kol Jūsų rankose gulės Jūsų namų raktai.

Sužinokite daugiau

NT NUOMOS ADMINISTRAVIMAS

Palikite nekilnojamojo turto nuomos rūpesčius man. Atstovaudamas savo klientus surasiu tvarkingus bei mokius klientus bei išnuomosiu Jūsų turimą nekilnojamąjį turtą už geriausią kainą.

Sužinokite daugiau

KONSULTACIJOS VISAIS NT KLAUSIMAIS

Savo esamus bei būsimus klientus konsultuoju visais jiems rūpimais su nekilnojamuoju turtu susijusiais klausimais. Reikia pagalbos ar patarimo? Drąsiai kreipkitės!

Sužinokite daugiau

Klientų atsiliepimai