Apie mane

NT brokeris Mindaugas Malvicas

Su nekilnojamuoju turtu dirbu jau daugiau nei 10 metų. Daugelis artimųjų, pažįstamų bei kolegų dažnai kreipdavosi į mane patarimo ar pagalbos perkant bei parduodant nekilnojamąjį turtą. Padedant kitiems pamačiau, kad ši veikla man sekasi bei suteikia didelį pasitenkinimą gautais rezultatais. Taip ir kilo mintis išbandyti save naujoje rolėje bei tapti NT brokeriu. Nors NT brokeriu dirbu gana neilgai, tačiau savo klientų rate turi jau ne vienu sėkmingą NT sandorį.

Dabar kasdien dirbu savo klientams, daug mokaus ir tobulėju, kad į mane kreipdamiesi žmonės gautų operatyvią pagalbą, kuri viršytų visus jų lūkesčius. Tikiu, kad patenkinti ir dėkingi klientai – pats geriausias atlygis už sunkų darbą. Galiu pasidžiaugti, kad užsiimu sau patinkančia, malonia veikla. Todėl su kiekvienu savo klientu dirbu neskaičiuodamas valandų bei su nuoširdžiu noru padėti. Esu tikras, kad taip dirbant galima pasiekti geriausių rezultatų. Tikiu, kad klientai šiuo atveju gali būti ramūs, nes visais jų rūpesčiais dėl nekilnojamo turto pardavimo, pirkimo ar nuomos yra pasirūpinta.

Jūsų patikimas NT brokeris Kaune
Mindaugas_1

Kodėl verta kreiptis į mane dėl NT pardavimo?

Jūsų NT įvaizdžio kūrimas

Jūsų NT įvaizdžio kūrimas

Nekilnojamojo turto objektai neretai kainuoja ne dešimtis, o šimtus tūkstančių eurų. Todėl itin svarbu sukurti tinkamą, puikiai Jūsų NT reprezentuojantį įvaizdį, kuris padės pritraukti tikrai susidomėjusius potencialius pirkėjus.

Pasirūpinsiu „popierizmu“

Pasirūpinsiu „popierizmu“

Didžiausią stresą žmonėms nekilnojamojo turto pardavimo procese kelia teisiniai aspektai bei įvairių dokumentų paruošimas. Kiekvienam savo klientui garantuoju sklandų nekilnojamojo turto pardavimą bei reikalingų dokumentų, leidimų sutvarkymą.

Viskas vienoje vietoje

Viskas vienoje vietoje

Nuoširdžiai rūpinuosi ir branginu kiekvieną savo klientą. Negailiu laiko konsultacijoms, patarimams. Svarbiausia, kad viską, kas susiję su būsto pardavimu, pirkimu bei nuoma, rasite vienoje vietoje. Ne tik parduosiu Jūsų turimus namus, bet ir padėsiu surasti naują, idealiai tinkantį ir patinką būstą.

Klientų atsiliepimai

Tikiu, kad geriausias mano darbo įvertinimas – patenkinti ir dėkingi klientai.