Pagalba perkant nekilnojamąjį turtą

Ieškote savo svajonių būsto? Galiu Jums pagelbėti!

Padėsiu surasti bei įsigyti Jūsų svajonių būstą už pačią patraukliausią kainą! Pirkimo ir paieškų proceso metu atstovauju Jūsų interesus, įvertinu teigiamus bei neigiamus NT objekto aspektus, padedu sutvarkyti visus reikiamus dokumentus.

Svajonių būsto paieškos neretai tampa dideliu galvos skausmu, kadangi kyla daugybė klausimų dėl išsirinkto būsto kainos, kitų svarbių aspektų.

Dar dažniau nutinka taip, kad norimo būsto ar kito NT objekto skelbimuose tiesiog nėra. Būtent dėl šių priežasčių padedu savo klientams su norimo būsto paieškomis bei jo įsigijimu.

Kiekvienam klientui skiriu tiek dėmesio ir laiko, kiek reikia, atsakau į visus rūpimus klausimus, išklausau lūkesčius, norus bei konsultuojant padedu priimti pačius geriausius sprendimus.

  • Vykdau aktyvią NT objekto paiešką pagal Jūsų iš anksto nustatytus kriterijus – būsto vietą, kainą, kvadratūrą ir kitus Jums svarbius aspektus.
  • Suradus Jums tinkamus NT objektų variantus, bendrauju su pardavėjais / savininkais, suderinu apžiūras, deriuosi dėl kainos bei kitų pirkimo sąlygų.
  • Pirkdami nekilnojamojo turto objektą galite būti tikri, kad išsirinkto būsto dokumentai bus tvarkingi, o NT pirkimo procesas greitas ir sklandus.

NEMOKAMA NT konsultacija

Turite klausimų?

Pasiekime pačių geriausių rezultatų kartu!

Registruokitės NEMOKAMAI NT konsultacijai, kurios metu atsakysiu į VISUS Jums rūpimus klausimus bei aptarsime galimas bendradarbiavimo galimybes!

Visos NT paslaugos vienoje vietoje

Kitos teikiamos paslaugos

Atstovauju Jus viso NT pardavimo proceso metu – sutvarkau visus reikalingus dokumentus bei pasirūpinu, kad Jūsų turimas nekilnojamasis turtas būtų parduotas aukščiausia kaina!

Padedu klientams ieškant Jūsų svajonių būsto bei padedu jį įsigyti už pačią geriausią kainą, įvertinant visus teigiamus bei neigiamus NT aspektus.

Įdarbinkite savo laisvą nekilnojamąjį turtą – atlieku esamos būsto nuomos rinkos analizę, pagal Jūsų kriterijus atkrentu nuomininkus, parengiu nuomos sutartis bei kitus dokumentus.

Netikėtai paveldėjus nekilnojamąjį turtą atsiranda daugiau klausimų nei atsakymų. Padėsiu visais iškilusiais paveldėto NT klausimais, sutvarkysiu reikalingus dokumentus.

Padedu įvairiais nekilnojamojo turto klausimais, kartu sprendžiame iškilusias problemas, atsakau į visus Jums rūpimus klausimus!

Ieškantiems investicijų į nekilnojamąjį turtą padėsiu rasti geriausią bei greičiausiai atsiperkanti NT objektą, sutvarkysiu visus reikiamus dokumentus