Nekilnojamojo turto nuoma

Kodėl verta kreiptis į mane dėl NT pardavimo?

Nuomininkų atranka

Nuomininkų atranka

Sutiksite, kad nekilnojamojo turto savininkams itin svarbu nuomoti savo turimą turtą atsakingam bei mokiam nuomininkui. Galiu užtikrinti, kad kruopščiai įvertinsiu kiekvieną potencialų klientą ir surasiu Jūsų turtui tinkamiausią, mokų ir atsakingą nuomininką. Tai padės Jums išvengti papildomų rūpesčių ir nuostolių.

Pagalba persikraustant

Pagalba persikraustant

Keičiantis nuomininkams neretai nuomojamam būste lieka įvairiausių daiktų, paliekama netvarka. Naudojantis mano paslaugomis užtikrinsiu, kad nuomininkai įsikels bei išsikels laiku, prieš ir po naujų nuomininkų Jūsų turimas būstas išliks tvarkingas, neapgadintas bei be įsiskolinimų.

Nuomos administravimas

Nuomos administravimas

Esant pageidavimui, pasirūpinsiu visais su būsto nuoma susijusiais klausimais, tiek buitiniais, tiek ir administraciniais. Užtikrinsiu, kad esami nuomininkai laiku mokėtų nuomos įmokas bei komunalinius mokesčius, o esant įvairiems nenumatytiems gedimams, kad šie būtų operatyviai sutvarkyti.

Rinkos pokyčiai

Rinkos pokyčiai

Pastoviai seku nekilnojamojo turto rinką Kaune bei Kauno rajone, tad visad Jus informuosiu apie maksimaliai galimą nuomos kainą. Pratęsdami ar pasirašydami naują nuomos sutartį Jūs būsite tikri, kad iš turimo nekilnojamo turto gauna geriausią grąžą.

Patikėkite nuomos rūpesčius man!

Jūsų nekilnojamojo turto nuoma – nuo A iki Z.

Padėsiu Jums ne tik atsikratyti visų, su būsto nuoma susijusių rūpesčių, bet ir išnuomoti turimą nekilnojamąjį turtą už pačią geriausią kainą. Pamirškite nemalonias situacijas, dokumentų, tokių kaip nuomos sutarties ruošimą, nuomos įmokių surinkimą, komunalinių išlaidų apmokėjimą.

Jūsų patikimas NT brokeris Kaune

Klientų atsiliepimai

Tikiu, kad geriausias mano darbo įvertinimas – patenkinti ir dėkingi klientai.

Nekilnojamojo turto patarimai

Reguliariai su savo esamais ir būsimais klientais dalinuosi įvairiais nekilnojamojo turto patarimais, NT rinkos įžvalgomis. Jeigu ieškote naudingos informacijos, mielai užsukite apsižvalgyti!
Kodėl verta kreiptis į NT brokerį?

Daugelis žmonių neretai manęs klausia – o kodėl turėčiau rinktis jus, kaip savo asmeninį NT brokerį? Atvirai pasakius, jokių varžybų

5 klaidos, kurios trukdo parduoti turimą būstą

Kiekvienam iš mūsų gyvenamosios vietos pakeitimas yra vienas esminių gyvenimo įvykių. Daugelis žmonių į turimo būsto pardavimą, naujo pirkimą žiūri