Nekilnojamojo turto nuoma | NT brokeris Mindaugas Malvicas
1111
page-template-default,page,page-id-1111,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode_popup_menu_push_text_right,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Nekilnojamojo turto nuoma

Kodėl verta kreiptis į mane dėl NT pardavimo?

15

Nuomininkų atranka

Sutiksite, kad nekilnojamojo turto savininkams itin svarbu nuomoti savo turimą turtą atsakingam bei mokiam nuomininkui. Galiu užtikrinti, kad kruopščiai įvertinsiu kiekvieną potencialų klientą ir surasiu Jūsų turtui tinkamiausią, mokų ir atsakingą nuomininką. Tai padės Jums išvengti papildomų rūpesčių ir nuostolių.

17

Pagalba persikraustant

Keičiantis nuomininkams neretai nuomojamam būste lieka įvairiausių daiktų, paliekama netvarka. Naudojantis mano paslaugomis užtikrinsiu, kad nuomininkai įsikels bei išsikels laiku, prieš ir po naujų nuomininkų Jūsų turimas būstas išliks tvarkingas, neapgadintas bei be įsiskolinimų.

16

Nuomos administravimas

Esant pageidavimui, pasirūpinsiu visais su būsto nuoma susijusiais klausimais, tiek buitiniais, tiek ir administraciniais. Užtikrinsiu, kad esami nuomininkai laiku mokėtų nuomos įmokas bei komunalinius mokesčius, o esant įvairiems nenumatytiems gedimams, kad šie būtų operatyviai sutvarkyti.

18

Rinkos pokyčiai

Pastoviai seku nekilnojamojo turto rinką Kaune bei Kauno rajone, tad visad Jus informuosiu apie maksimaliai galimą nuomos kainą. Pratęsdami ar pasirašydami naują nuomos sutartį Jūs būsite tikri, kad iš turimo nekilnojamo turto gauna geriausią grąžą.

Mindaugas_2

NT paslaugos

Mėgstama veikla bei nuoširdus noras padėti savo klientams leidžia pasiekti labai daug.

NT PARDAVIMAS

Neretam žmogui nekilnojamojo turto pardavimas sukelia tikrą galvos skausmą. Galiu užtikrinti, kad mano klientai gali būti ramūs – parduodant nekilnojamąjį turtą viskuo bus už juos pasirūpinta.

Sužinokite daugiau

PAGALBA PERKANT NT

Įsigyti idealiai tinkančius ir patinkančius namus yra nemažas iššūkis. Padėsiu surasti Jūsų svajonių namus bei dalyvausiu visame pirkimo procese, iki tol, kol Jūsų rankose gulės Jūsų namų raktai.

Sužinokite daugiau

KONSULTACIJOS VISAIS NT KLAUSIMAIS

Savo esamus bei būsimus klientus konsultuoju visais jiems rūpimais su nekilnojamuoju turtu susijusiais klausimais. Reikia pagalbos ar patarimo? Drąsiai kreipkitės!

Sužinokite daugiau

Klientų atsiliepimai