Daugelis žmonių neretai manęs klausia – o kodėl turėčiau rinktis jus, kaip savo asmeninį NT brokerį? Atvirai pasakius, jokių varžybų čia nėra. Labai tikėtina, kad Jūsų turimą būstą parduosite tiek Jūs, tiek ir bet kuris NT brokeris. Nors aš, kaip ir daugelis kitų brokerių išgirstam dažną frazę, kad nekilnojamąjį turtą gali parduoti visi. Tačiau praktika rodo, kad bendradarbiaujant su NT brokeriu, šis procesas yra kur kas efektyvesnis bei atneša geresnių rezultatų.

Visų pirma, su nekilnojamuoju turtu nedirbantys žmonės susiduria su dažniausiais iššūkiais parduodant nekilnojamąjį turtą – sudegina daug pastangų, laiko, tinkamai nenustato esamos NT objekto kainos ar tiesiog netinkamai organizuoja būsto apžiūras. Tai daro įtaką ne tik pačiam pardavimo procesui, bet ir jo trukmei. Todėl bendradarbiavimas su NT brokeriu Kaune yra vienas iš sprendimų. Nors dar daugelis lietuvių galvoja, kad NT brokeris tėra tarp Jūsų ir potencialių būsto pirkėjų, tačiau viliuosi, kad baigę skaityti šį straipsnį, galvosite visiškai kitaip.

NT pardavimo kaina bei lūkesčiai

Kaip nemaža dalis mano klientų pastebi, būsto įsigijimas ar jo pardavimas yra vienas svarbesnių jų gyvenimo žingsnių, tad kaip ir bet kur kitur, reikia jam pasiruošti tinkamai. Noriu iškart pastebėti, kad būsto skelbimo patalpinimas į Aruodą ar Domoplius nėra tinkamas būsto pardavimas. Visų pirma, turite nuspręsti, ar tikrai norite parduoti turimą nekilnojamąjį turtą. Jei į šį klausimą atsakote taip, tuomet labai svarbu jį tinkamai paruošti pardavimui. Pirmieji namų darbai prasideda nuo reikiamų dokumentų paruošimo bei realios NT kainos nustatymo. Natūralu, kad esamam turtui jaučiate stiprias emocijas, tačiau turite suprasti, kad tai daro įtaką tik Jums – potencialiems pirkėjams padidinta kaina už Jūsų sentimentus, prisiminimus būstui yra visiškai neįdomi. Nustatyti realią NT kainą gali padėti NT vertinimas. Šiuo atveju, NT brokeris Kaune padeda sustyguoti pirmuosius žingsnius pardavimo procese bei suvaldyti turimus įvairiausius lūkesčius.

Būsto paruošimas pardavimui

Kaip jau ir buvo minėta, būsto skelbimo patalpinimas nėra pati geriausia pradžia norint sėkmingai parduoti nekilnojamąjį turtą. Tam, kad turimas Jūsų būstas būtų parduotas operatyviai ir už geriausią kainą, labai svarbu jį tinkamai paruošti pardavimui. Į šį procesą įeina ne tik būsto sutvarkymas, išvalymas, tačiau ir smulkių trūkumų šalinimas – sienų padažymas, atsilupusių tapetų sutvarkymas bei daugelis kitų smulkių remonto darbų, kurių dėka turimas turtas atrodys kur kas tvarkingiau.

Sutiksite, kad sutvarkyti, švarūs namai atrodo jaukiau bei patraukliau. Buitinės būsto nuotraukos didelio įspūdžio taip pat nesukurs, todėl dažnas NT brokeris savo komandoje turi NT fotografą, kurio dėka Jūsų bustui bus atlikta profesionali fotosesija. Kokybiškos, profesionalios nuotraukos padės parodyti Jūsų būstą iš pačios geriausios pusės. Turint nuotraukas yra paruošiamas išsamus, būtent Jūsų NT objektui sukurtas aprašymas, detalūs 2D ir 3D planai, vizualizacijos. Paruošiama kita naudinga informacija, kurią suteiksite būsto apžiūrų metu, kad susidomėję pirkėjai galėtų daugiau pasigilinti bei pastudijuoti parduodamą NT objektą. Taip pat pasiruošiami atsakymai į galimus pirkėjų klausimus.

Pirkėjų paieška

Nekilnojamojo turto pardavimo procese jo reprezentavimas apima kur kas daugiau nei profesionalios nuotraukos ar skelbimo patalpinimas. Efektyviai dirbantis NT brokeris proaktyviai ieško Jūsų būstui potencialių pirkėjų, juos „filtruoja“, o labiausiai susidomėjusiems organizuojamos būsto apžiūras. Taip dirbant NT brokeris Kaune gali pasiekti pačių geriausių rezultatų per gana trumpą laiką. NT brokeriai neretai bendradarbiauja ieškodami bei siūlydami nekilnojamąjį turtą. Daugelis esamų klientų kreipiasi prašydami pagalbos surasti norimą NT objektą, kurio galima nėra net ir didžiausiuose NT portaluose. Kreipdamiesi į NT brokerį gausite efektyvią pagalbą parduodant Jūsų turimą nekilnojamąjį turtą.

Būsto pristatymas pirkėjui

Sėkmingo NT pardavimo procesas niekaip negali apsieiti be efektyviai vykdomų būsto apžiūrų. Patikimai dirbantis NT brokeris leis Jums būti visiškai ramiems, nes žinosite, kad kiekvienam potencialiam pirkėjui Jūsų būstas yra pristatomas kaip galima geriau. Reiktų nepamiršti, kad būsto įsigijimo procese nemažą vaidmenį atlieka ir emocijomis pagrįsti sprendimai. Todėl labai svarbu mokėti tinkamai prieiti prie kiekvieno pirkėjo, išsiaiškinti norus, galimybes bei lūkesčius. Tai padarius yra kur kas lengviau priartėti prie sėkmingo sandorio sudarymo.

Sėkmingas sandoris

Sutarus palankias sąlygas abiems pusėmis pardavimas dar nesibaigia. Labai svarbu užtikrinti, kad būtų tinkamai įforminti pirkimo-pardavimo bei kiti dokumentai. NT brokeriai labai dažnai savo komandoje taip pat turi notarus, teisininkus, kurie operatyviai padeda spręsti šiuos klausimus. Nereiktų pamiršti, kad dažnai pardavimo sėkmė tiesiogiai priklauso ir nuo juridinių aspektų, kurių pardavėjai neretai neįsivertina. Kaip pavyzdžiui, pardavimo procesas gali nesunkiai užsitęsti dėl nesutvarkytų kadastro duomenų, esamos paskolos ar vedybų sutarties. Pardavimo procesui komplikuojantis, neturint patirties sprendžiant panašias problemas neretai sandoriai paprasčiausiai neįvyksta.

Kaip matote, NT brokeriai yra savo srities profesionalai, kurie ves Jus nuo pat pirmųjų NT objekto pardavimo etapų. Mūsų darbas nėra vien tik tarpininkauti tarp Jūsų ir potencialių pirkėjų. Mes padedame Jums visais rūpimais NT klausimais ir dirbame tam, kad Jūs galėtumėte užsiimti kita, labiau patinkančia veikla. Jeigu planuojate pirkti, parduoti ar išnuomoti nekilnojamąjį turtą, jaučiate, kad yra reikalingi pagalba – kreipkitės, su malonumu Jums pagelbėsiu!

 

 

Reikia pagalbos su nekilnojamu turtu? Palikite savo telefono numerį ir aš su Jumis susisieksiu!
Turinys
Daugiau NT patarimų